Nabídka služeb
Private transfer service, ViP Transfer, Doprava minibusem a autokarem, PrivateFlex Transfer, Shuttle transfer service.

Private transfer service;
Tento způsob dopravy je určen těm, kteří upřednostňují soukromé vozidlo s řidičem. Poplatek za tuto službu je závislý na typu vozidla, který odpovídá počtu cestujících. Vzhledem k tomu, že tento způsob transferu je naplánován přesně na dobu vašeho příletu, je vozidlo ihned připraveno zamířit do vaší destinace a nedochází tak k časovým prodlevám. Poplatek za tuto službu není účtován na osobu, ale je závislý na počtu vozidel, které jsou vám k dispozici. Pokud si vyberete tento způsob dopravy, je samozřejmě možné zvolit si jakoukoliv soukromou adresu na kterou budete bez problémů dopraveni.
ViP Transfer;

VIP transfer zahrnuje všechny výhody priváte transfer service,s tím rozdílem, že budete cestovat pohodlným a luxusním vozem.
PrivateFlex Transfer;

Private Flex Transfer je velice podobný způsob dopravy jako shuttle service, který vám však zaručuje odvoz rovnou do destinace s menším počtem zastávek. Rozdíl mezi private flex service a shuttle service je ten, že se do místa určení dostanete daleko rychleji. Rozdíl mezi použitím private flex service a private service spočívá v tom, že v případě private flex service sdílíte vůz společně s ostatními cestujícími.
Doprava minibusem a autokarem;

Tento typ dopravy zahrnuje všechny výhody Shuttle transfer service. Doporučujeme ho však větším skupinám lidí.
Shuttle transfer service;

Tato služba je vám k dispozici 24 hodin denně. V závislosti na počtu cestujících budete vyzvednuti vanem, minibusem nebo velkým autobusem. Shuttle service je hromadný způsob dopravy, to znamená, že bude účtován velmi nízký poplatek za jeho použití. Všechny vozidla dopraví cestující do předem určeného místa at už se jedná o hotel či rezort. Prosím vezměte na vědomí, že není možné dopravovat cestující na privátní adresy. Všechny vozy jsou plně klimatizované. Ve většině destinací budete muset vyčkat 45 minut, než vůz opustí letiště, z důvodu pasové kontroly všech cestujících na letišti a vyzvednutí zavazadel. Mějte na paměti, že počet zastávek je závislý na počtu cestujících.

Nabídka služeb. Letištní taxi transfer. Hotel letištní doprava

Letiste taxi minibus kyvadlova doprava autobus pronajem aut limuzina transfery pronajem vozu s ridicem. Domaci zvirata a zavazadla detaily na letistich

Letištní taxi transfer. Hotel letištní doprava Letištní taxi transfer. Hotel letištní doprava
Vyhledat v obsahu
Buďte informovaní o novinkách!

Prosím vložte vaši emailovou adresu.

Kontaktní informace

247Transfer Letiště Transfer
Pro rychlejší odpověd´prosím vyplňte náš formulář.
info[at]247Transfer.com