Nápověda-FAQ
Jestliže je z jakéhokoliv důvodu změněn váš transfer/let, můžete přejít do sekce "Moje rezervace". Zde můžete Vaší rezervaci zobrazit, změnit nebo zrušit.

Jak nás najdete na leišti ?
Na letišti na Vás u exitu z letištní haly bude čekat náš zaměstnanec s cedulkou s nápisem 247Transfer.
V případě, že nemůžu najít nikoho ze společnosti 247Transfer, co bych měl dělat ?
Jestliže Vás nemůže náš zaměstnanec najít, budeme Vás kontaktovat na Váš mobilní telefon. Stát se může všechno, tak Vás prosíme, abyste si svůj mobilní telefon zapli ihned jak to bude již bezpečné (tedy v letištní haly, nikoliv v letadle). Sami můžete zkusit najít našeho zaměstnance, když použijete nouzové číslo z Vašeho registračního formuláře.
Jsou učtovány nějaké další služby extra ?
Ne, musíte pouze zaplatit předem stanovenou částku.
Jestliže se nemůžu dostavit na určené místo setkání nebo je můj let zpozděn, co mohu dělat ?
Shuttle transfer service; Jestliže máte zpoždění více jak 45 minut od vašeho času transferu, můžete využít další 24Transfer naší kyvadlovou dopravou. Detaily o dalším možném transferu zjistíte zavoláním na nouzové číslo, které je na vašem rezervačním formuláři. Nebudeme vám účtovat nic navíc. Jestliže nechcete čekat na další náš transfer kyvadlou dopravou/Shuttle service, tak si můžete zamluvit privátní transfer požádáním našeho personálu na letišti nebo na zavolání nouzového čísla uvedeného na rezervačním formuláři. Tento privátní transfer už je samozřejmně zpoplatněn.

Private transfer service & ViP Transfer; Jestliže dorazíte později či máte nějaké zpoždění při vašem odjezdu, musíte kontaktovat 247 Transfer buď SMSkou nebo zavolat. Nebudeme vám účtovat nic navíc, ačkoliv na vás bude řidič stále čekat. Jestliže vaše letadlo přistálo na čas a nemůžeme vás najít na místě setkání a ani vás nemůžeme zkontaktovat telefonem, náš transfer odjíždí 60 minut po našem domluveném čase. Pokud se tak stane, zákazník nemá nárok na vrácení peněz.
Pamatujte na to, že když nám informujete o to, že budete mít zpoždění, tak váš řidič pro transfer bude na vás čekat, 247Transfer vás neopustí a nenechá samotné.
Nepředvídané okolnosti
Jestliže dojde z naší strany ke zpoždění díky dopravním podmínkám nebo počasí, budete okamžitě kontaktováni na vámi nám poskytnuté telefonní číslo. Proto prosím dbejte na to, abyste ho uvedli správně.
Požadavky na rezervaci LAST MINUTE
V případě, že byste chtěli udělat LAST MINUTE rezervaci, tak z určitých letišť neakceptujeme rezervaci LAST MINUTE. Přejděte prosím na KONTAKT a vyplňte kontaktní formulář. Pokusíme se využít všechny naše možné zdroje, abychom se ujistili, že vám můžeme pomoci. K zobrazení LAST MINUTE datumů, přejděte prosím na CENY > LETIŠTĚ.
Bakšišné ?
Dávání spropitného neboli bakšišného je běžným zvykem. Je čistě na zákazníkovi, jestli je se službami spokojen a jakou výši spropitného zvolí.
Jaké druhy vozidel využíváme k přepravě našich zákazníků ?
Vozidla pro transfery si můžete prohlídnout přejitím na Ceny > Letiště.
Transfery se deti
kojenec (0-2 roky). Dítě (3-11 let). Dospělý (starší než 12 let).
Transfery se zvířaty;
Shuttle transfer service; Pokud chcete cestovat s vašimi zvířaty, tak akceptujeme zvířata, ketrá musí být v kleci a mít maximálně 5kg. Dbejte na to, aby vaše zvíře nijak neohrozilo či neznečistilo ostatní pasažéry.

Private transfer service & ViP Transfer; Zajistěte si tolik místa ve vašem transferu přesně pro tolik zvířat, kolik máte. Lepší je zajistit větší vozidlo v případě, že máte více zvířat a berte zřetel i na to, jak veliké je vaše zvíře.
Pro bezproblémový transfer si prosím přečtěte následující informace !.
Pro rezervace k odletu;
Místní lety vyžadují odbavení 1 hodiny před odletem, mezinárodní lety pak vyžadují odbavení 2 hodiny před odlteme. Berte tyto informace v potaz, až se budete rozhodovat právě pro určitý čas vašeho vyzvednutí.
Pro rezervace k příletu;
Při výběru vašeho času vyzvednutí - berte prosím v potaz i to, kolik času zhruba potřebujete po tom, co vaše letadlo přistane a vy si musíte vyzvednout kufry, projít kontrolami, apod.
Meeting points neboli místa setkání Pro zobrazení míst setkání na letišti, přejděte prosím na Ceny > Letiště. 247Transfer.COM si vyhrazuje právo odmítnout transfer pro jakoukoliv osobu pod vlivem alkoholu, drog či jiných omamných prostředků a to bez nároku klienta na případné vrácení peněz. Ve všech našich vozidlech platí zákaz kouření.

Nápověda-FAQ. Letištní taxi transfer. Hotel letištní doprava

Letecka doprava. 24-7 transfer taxi. Kyvadlova doprava z letiste transfer. Vip transfer z letiste do hotelu. Soukroma transfer z letiste. 24. 7 transfer com. Rezervujte on-line na letiste

Letištní taxi transfer. Hotel letištní doprava Letištní taxi transfer. Hotel letištní doprava
Vyhledat v obsahu
Buďte informovaní o novinkách!

Prosím vložte vaši emailovou adresu.

Kontaktní informace

247Transfer Letiště Transfer
Pro rychlejší odpověd´prosím vyplňte náš formulář.
info[at]247Transfer.com