Podmínky

Považujeme za automatické, že všichni uživatelé stránek www.247Transfer® .COM si přečtou následující podmínky.

Webová stránka nemůže být použita za nelegálních podmínek. Jakákoliv nelegální akce, která by byla prováděna na webovych stránkách známou osobou by vedla ke kárnému řízení proti této osobě. Žádné obrázky či texty nesmějí být kopírovány nebo distribuovány a informace, které jsou uváděny na těchto webových stránkách, nesmějí být použity žádnou firmou nebo konkurencí. Veškerá práva jsou aplikována na celý obsah webovych stránek.

Uživatelům stránek není dovoleno podávat informace třetí osobě jménem provozovatele stránek. Pokud se tak stane, provozovatel webové stránky 247Transfer® .COM není zodpovědný za žádné následky, které by se staly po šíření jakékoliv informace.

247Transfer® .COM bude provozovat webovou stránku podle pravidel a zákonů tureckého trhu. Žádáme uživatele, aby akceptovali daná pravidla a jednali podle nich.

247Transfer® .COM muže mít ze svých stránek přístup na jiné webové stránky, nenese však zodpovědnost za informace a materiály, které jsou na těchto stránkách podávány.

Tyto odkazu jsou uváděny pouze jako stručné informace. Veškeré přístupy a reference jsou schváleny jako pravda či fakt. 247Transfer® .COM  nenese následkyy za obchodní praktiky provozovatelů stránek umístěných na stránce 247Transfer® .COM.

Soukromé údaje;
247Transfer® .COM  má dovoleno distribuovat příslušným úřadům údaje uživatelů, kteří nepostupují podle zákona. Veškeré další informace poskytnuté provozovateli budou uchovávány duvěrně.

Kopírovací práva a legální pouzívání;
Veškerá práva a informace náleží provozovateli stránek 247Transfer® .COM Práva jsou aplikována na veškeré informace uložené na stránkách provozovatele. Uživatelé nesmějí distribuovat ani prodávat žádné informace ze stránek provozovatele.

Cenové údaje;
Cena zahrnuje nádrž a vozidlo na jendotku.Podmínky. Letištní taxi transfer. Hotel letištní doprava

Poskytovat transfery z letiste do letistni taxi minibus skupina kyvadlova doprava a trener. Resort transfery hotelove transfery port prevody

Letištní taxi transfer. Hotel letištní doprava Letištní taxi transfer. Hotel letištní doprava
Vyhledat v obsahu
Buďte informovaní o novinkách!

Prosím vložte vaši emailovou adresu.

Kontaktní informace

247Transfer Letiště Transfer
Pro rychlejší odpověd´prosím vyplňte náš formulář.
info[at]247Transfer.com